طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه

.

.

طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه-demokala

طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه

Special content marketing

طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه یکی دیگر از خدمات نوین دموکالا در سال ۱۳۹۵ به شمار می آید. بازاریابی محتوای ویژه ویا به عبارتی ((Special content marketing)) محصول ذهن خلاق مدیران ارشد مجموعه دموکالا می باشد، زیرا امروزه “بازاریابی محتوا” نیاز اصلی کسب و کارهای بزرگ و کوچک است که به وسیله آن بتوانند مشتریان خود را حفظ و مشتریان جدیدی را بدست آورند. بازاریابی محتوا در عمل نیازمند کیفیت و استاندارد های است که اگر به صورت کامل و صحیح انجام پذیرد ماحصل آن، ارائه ارزش افزوده برای مشتری گشته که این فرایند برای رشد و بقای سازمان حیاتی می باشد ، خلق چنین محتوایی ملزم به داشتن اطلاعات و علومی همچون وب مارکتینگ، سئو، نویسندگی، مدیریت بازاریابی، خبرنگاری، روانشناسی، فیلم سازی، جامعه شناسی، تبلیغات و غیره /… می گردد.

استراتژی محتوای ویژه-خدمتی دیگر از دموکالا

چهره اطلاعاتی که در بازاریابی محتوای ویژه تولید و ارائه می گردد عبارتند از:

  1. متون و مقالات
  2. فیلم رئال
  3. انیمیشن
  4. فلش و گیف
  5. اینفوگرافی
  6. نرم افزار
  7. تصاویر

.

خدمات دیگری که در special content marketing ارائه می شود عبارتند از:

  1. سئو و بهینه سازی سایت
  2. طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل
  3. طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب

و غیره…..

.

گفتنی است که هر یک از این چهره های اطلاعاتی نام برده از اجزا و زیر شاخه های مختلفی تشکیل می شوند که در طراحی و برنامه ریزی اولیه تولید محتوای ویژه نسبت به درخواست شما مشتریان عزیز مشخص و معین می گردد. مجموعه دموکالا خدماتی همچون طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه را در صورت تعیین و تشخیص متخصصان مجموعه در خصوص استراتژی محتوای ویژه به مشتریان ارائه می نماید. و هیچ گاه بدون طراحی برنامه اولیه و طرح ریزی استراتژی محتوای ویژه دست به تولید این محصول حرفه ای نخواهد زد.

ما در ایران برای اولین بار محصول بازاریابی محتوای ویژه را در قالب خدماتی خاص و حرفه ای برای سازمان های بزرگ و کوچک نسبت به نیاز بازار هدف سازمان و هویت بصری سازمان طراحی و تولید می نماییم. باشد تا بتوانیم این خدمت نوین را در آینده ای نزدیک در سطح جهانی نیز ارائه نماییم.

طراحی و تولید بازاریابی محتوای ویژه-سال 1395

مقالات مرتبط با موضوع بازاریابی محتوا