شلف استاپر

.

.

modern designing

شلف استاپر (shelf stopper)

شلف استاپر محصول واحد طراحی و چاپ نوین سومین محصولی است که دموکالا در راستای اهداف سازمانی خود در سبد کالایی خود قرار داده تا بتواند ابتکارات و خلاقیت خود را در محصولی کارآمد که مورد نیاز بازار است ارائه کند. شلف استاپر (shelf stopper) مانند مجیک پروداکت از واحد نمایشگرهای ۳D  بر روی شلف و یا همان قفصه فروشگاه ها نصب گشته تا در لحظه خرید مشتریان را به محصول مورد نظرشان راهنمایی نماید. تفاوت شلف استاپر دموکالا با محصولات مشابح در طراحی بوده که از طراحی گرافیکی تا طراحی سازه آن برند و محصول شما مشتریان عزیز در میان رقیبان متفاوت و جذاب می نماید. شاین ذکر است که هر محصولی نیاز به یک طراحی خاص خود بوده که پس از بررسی های لازم شما می توانید طرح مفهومی از شلف استاپر مورد نیاز محصول و برند خود را مشاهده نمایید.

در قسمت ذیل نمونه ای از شلف استاپر های مجموعه دموکالا که به سفارش گروه صنعتی پاکشو جهت معرفی محصول شامپو بدن گلرنگ را مشاهده می نمایید که در میان شلف محصول واقعی(شامپو گلرنگ) با محتویات داخلی خود قرار گرفته و به دور خود حرکت می نماید. نمونه هایی نیز جهت آشنایی بیشتر در آینده ای نزدیک در صفحه شلف استاپر (فعلی) قرار خواهیم داد تا شما عزیزان هر چه بیشتر بهتر با محصولات و ابتکارات مجموعه دموکالا آشنا گردید.

شلف استاپر

%d8%b4%d9%84%d9%81-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%be%d8%b1-%d8%af%d9%85%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%a7-%d8%aa%d8%ad%d9%88%d9%84%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88-%da%86%d8%a7%d9%be

محصولات واحد طراح و چاپ نوین تمرکز خود را در سه حوزه متمرکز کرده که ابتدا محصول بی نظیر و بی رقیب نوریتا یا همان آباژور های ۳ بعدی بوده و دومین حوزه استیکر های ۳ بعدی کف می باشد که خود به تنهایی جذابیتی بیش از همه را داراست و سومین حوزه که در خصوص شلف ها است که با دو محصول شلف استاپر و شلف های ویژه معرفی  شده است. شایان ذکر است که در حوزه محصولات مرتبط با شلف ها طرح و ابتکار عمل بسیار زیادی وجود دارد که  حتی می توان هر یک از طرح ها و ابتکارات در طراحی این محصول را خود یک محصول دیگر نامید، اما مجموعه دموکالا نسبت به استراتژِی موئسسه کنکاش فیلم و حساسیت این محصول تمام طرح ها و محصولات مرتبط با شلف را در این دو محصول یعنی شلف استاپر و شلف های ویژه معرفی خواهد کرد. باشد که بتوانیم محصولاتی در خور شما مشتریان عزیز و گرامی ارائه نماییم.

شلف استاپر-محصول دموکالا-تبلیغات و چاپ نوین

شلف استاپر دموکالا- واحد طراحی و چاپ نوین- گرافیک

%d8%b4%d9%84%d9%81-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%be%d8%b1-2-%d8%a7%d8%aa%da%a9%d8%a7