لوگوی ویدئو مپینگ-logo-mapping

توضیح مختصر

.

ویدئو مپینگ video mapping

.

ویدئو مپینگ (تصویر سازی ۳ بعدی بر روی  سطوح و اجسام)

“پروجکشن مپینگ” تصویرسازی و نمایش فیلم  و انیمیشن به صورت ۳ بعدی بر روی تمامی سطوح را ویدئو مپینگ می گویند، این دستگاه به شما این قابلیت را خواهد داد تا بدون عینک های ۳ بعدی بتوانید در تمامی سطوح تصویر فول  HD, به صورت ۳ بعدی مشاهده نمایید.

این فناوری توسط مجموعه دمو کالا برای اولین بار در کشور اجرا گردیده

واحد تولید دموکالا برای ساخت و اجرای ویدئو مپینگ ابتدا مکان و سطح مورد نظر را از لحاظ ابعاد و ساختار شناسایی کرده، و بعد نسبت به اندازه سطح اجرا، فیلم ۳ بعدی را تولید می نماید.

قیمت اجرای ویدئو مپینگ بستگی به محیط اجرا ، ابعاد ، سطح اجرا و محتوای تیزر تولیدی متغییر  بوده و بعد از کارشناسی اولیه محاسبه خواهد شد.

مجموعه دموکالا با کادری متخصص و با تجربه حدود ۴ سال در خارج از ایران و داخل کشور در زمینه تولید محتوای سه بعدی برای اجرای پروژکشن مپینگ (۳D مپینگ) حال مفتخر است با اندوخته ای  ارزشمند پروژه های قدرتمندی را در کشور به اجرا در آورد.

ویدئو مپینگ video mapping

.

.

ویدئو مپینگ ماورای تصویر سازی

ویدئو مپینگ ماورای تصویر سازی

تصویرسازی و نمایش فیلم به صورت ۳ بعدی بر روی تمامی سطوح را ویدئو مپینگ می گویند، این دستگاه به شما این قابلیت را خواهد داد تا بدون عینک های ۳ بعدی بتوانید در تمامی سطوح تصویر فول  HD, به صورت ۳ بعدی مشاهده نمایید. چه آن سطح هموار باشد و چه هموار نباشد، فرقی نمی کند چرا که سیستم ویدئو مپینگ از لحاظ نرم افزاری این امکان را دارد که در تمامی سطوح تصویر را انعکاس دهد.

ویدئو مپینگ video mapping

ویدئو مپینگ Video Mapping  قابل استفاده در کنسرت ها، تالار ها، همایش ها، سمینارها، هایپر مارکت ها، رستورانها، مزون ها، بوتیک های پوشاک، گالری ها، بانک ها، نمایشگاه ها، نمای ساختمان، داخل فضای ساختمان و غیره…

نحوه اجرا

اجرای پروژه های پروجکشن مپینگ بستگی به محیط (داخلی,خارجی) اجرا دارد. در محیط خارجی پروژه اجرای ویدئومپینگ از پیچیدگی های مختلفی نسبت به محیط داخلی انجام می گیرد. و هیچ یک از پروژه ها شرایط یکسانی نسبت به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین تولید محتوا ندارند و به طور حتم زمانبندی هر یک نیز با یک دیگر متفاوت است.

محیط داخلی

اجرای پروجکشن مپینگ در محیط داخلی تجهیز تجهیزات سخت افزاری نسبت به محیط خارجی به سهولت انجام می گیرد. و نیاز به تجهیزاتی مانند باکس ip65 و تجهیزات دیگر نداشته و کنترل نور محیط و تنطیم لومنس ویدئو پروژکتور نسبت به محیط خارجی آسان تر خواهد بود. اما در مرحله تولید محتوا نیاز است تا محتوا کیفیت بالاتر از HD داشته و می بایست انرژی بیشتر جهت تولید گذاشت.

محیط خارجی

اجرای پروجکشن مپینگ در محیط خارجی بسیار پیچیده و  هیچ پروژه ای حتی به اندازه ۵۰% نیز شباهتی به پروژه قبلی نداشته است. در محیط خارجی جهت استقرار ویسدئو پروجکتور نیاز به تجهیزاتی مانند اتاقک های محافظ، باکس های امنیتی و ip65 های متمایز با هر دستگاه پروژکتور نسبت به نیاز به کار گرفته می شود. مرحله اسکن(کرو) سطح اجرا که می تواند هر متریال و هر رنگی داشته باشد بسیار زمانبر و حساس بوده زیرا گاهی نیاز است از فاصله ۱۰۰ متری نمای ساختمانی را با چشم در مانیتور سرور کرو (curves) کنیم. در بیشتر پروژه ها برای اجرا در محیط خارجی نیاز به دو یا سه یا… ویدئو پروجکتور است که این پروجکتور ها با هم سینک و مراحل تنظیمات خاصی را باید بر روی آنها پیاده سازی کرد که نگهداری آنها در شرایط مناسب یکی دیگر مشکلاتی است که در صورت نبود تجربه لازم پروژه با مشکل مواجه خواهد شد. به طور کل اجرای مپینگ در ابعاد وسیع بسیار پیچیده تر از ابعادکوچک است.

کرو نمای ساختمان

پروجکشن مپینگ

.

۳D Projection Mapping

واحد تولید دموکالا برای ساخت و اجرای ویدئو مپینگ ابتدا مکان و سطح مورد نظر را از لحاظ ابعاد و ساختار شناسایی کرده، و بعد نسبت به اندازه سطح اجرا، فیلم ۳ بعدی را تولید می نماید. برای اجرا، ابتدا دستگاه ویدئو پروژکتور در زاویه روبرو یا زاویه پایین سطح مورد نظر نصب می شود و بعد از نصب کامل آن دستگاه روشن می شود و تصویر در سطح به نمایش در خواهد آمد.

.

.

پروجکشن مپینگ تحولی عظیم در صنعت تبلیغات-video 3d mapping

.

.

قیمت اجرای ویدئو مپینگ بستگی به محیط اجرا ، ابعاد ، سطح اجرا و غیره… دارد. محیطی که ویدئو مپینگ در آن اجرا می شود بسیار مهم بوده چرا که اجرا در محیط داخلی با سخت افزار و نرم افزار مربوط به مکانهای داخلی اجرا می شود، و در محیط خارجی نیز با تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به خود تصویر نمایش داده می شود.

تعرفه و نحوه محاسبه قیمت ویدئو مپینگ

.

تعرفه و نحوه محاسبه قیمت ویدئو مپینگ

.

جهت استفاده و خرید این محصول ویژه دموکالا می بایست از طریق ایمیل و یا شماره تماس درج شده با ما تماس حاصل نمایید

.

email: sales@demokala.com

tell: 02177650388

.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی ویدئو مپینگ وارد لینک زیر شوید

پروژکشن مپینگ ماورای تصویر سازی

برای مشاهده تصاویر گالری ویدئو مپینگ وارد لینک زیر شوید

گالری تصاویر ویدئو مپینگ

برای کسب اطلاعات در خصوص اجرای مپینگ بر روی سرویس مبلمان وارد لینک زیر شوید

اجرای مپینگ بر روی سرویس مبلمان

.

اجرای مپینگ مبلمان دموکالا

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجرای مپینگ بر روی مانکن وارد لینک زیر شوید

اجرای مپینگ بر روی مانکن و ویترین

 

اجرای ویدئو مپینگ بر روی مانکن کاری از دوکالا

برای کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص اجرای ۳D مپینگ بر روی نمای ساختمان وارد لینک زیر شوید

اجرای ۳D مپینگ بر روی نمای ساختمان

 

اجرای پروجکشن مپینگ نمای دموکالا

تماشا کنید تکنولوژی مپینگ در رستوران برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید

تماشا کنید تکنولوژی مپینگ در رستوران

.

اجرای مپینگ بر روی میز رستوران دموکالا

اجرای جدید پروجکشن مپینگ در سال ۲۰۱۶

بر روی تصویر کلیک نمایید

.

اجرای جدید پروجکشن مپینگ در سال -demokala video mapping 2016۲۰۱۶

“برای تماشای ویدئو های بیشتر بر روی تصویر زیر کیلیک نمایید و

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه دموکالا

تماس حاصل نمایید”

ویدئو های محصولات مجموعه دموکالا- در ایران

ویدئو مپینگ سومین محصول دموکالا