انیمیشن

.

.

در واحد طراحی و تولید تیزر دموکالا گروهی در بخش انیمیشن (Animation) سازی فعالیت می نمایند زیرا مجموعه دموکالا برای طراحی و تولید محصولات واحد نمایشگرهای 3 بعدی از محتوای انیمیشنی استفاده می برد و همچنین در ساخت محصولات(محتوای تصویری) واحد تولید تیزر یکی از خدمات اصلی و مورد نیاز شمرده می شود.

انیمیشن سازی در تیزر های تبلیغاتی در بازی های کامپیوتری و در کارتون های کودکان استفاده بیشتری داشته اما مجموعه دموکالا در راستای اهداف خود و در جهت بهینه سازی محصولات واحد نمایشگرهای 3 بعدی انیمیشن های مختلفی را در قالب محتوای نمایشی مورد استفاده در  3D مپینگ (ویدئو مپینگ) ، مجیک باکس ، مجیک پروداکت و مجیک اینتراکتیو نیز طراحی و به نمایش می گذارد. این عملکرد که برای جذابیت بیشتر محصولات واحد نمایشگرهای 3 بعدی صورت می پذیرد علت مشخصی داشته چرا که در محصولات ذکر شده Animation سخن اول برای پویانمایی و بهره گیری جهت 3 بعدی ساختن محتوای محصولات مورد کاربرد قرار گرفته است.

digital-icon-pack-animated-promo-3

انیمیشن

اما تنها استفاده از انیمیشن در قالب محصولات فوق ذکر نبوده و انیمیشن یکی از اصلی ترین پایه های طراحی و تولید تیزر در مجموعه دموکالا می باشد. ریل و انیمیت بودن محتوای تیزر تبلیغاتی و تلفیق این دو با هم موجب به وجود آمدن تیزرهای بسیار جذاب و به یادماندی بوده و خواهد شد.

مجموعه دموکالا تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با محصولات دو واحد نمایشگرهای 3 بعدی و تولید تیزر منحصرترین و زیباترین محصولات تصویری را در قالب تکنولوژی های روز دنیا به نمایش گذاشته تا برند های ایرانی از این محصولات نوین و از این ایده ها که به مرحله تجاری سازی رسیده است بهترین بهره را ببرند.