magic product

توضیح مختصر

.

مجیک پروداکت magic product

.

مجیک پروداکت  magic product ابزاری نوین برای معرفی محصولات جدید به شکل کاملا مستقیم .

این ابزار با قابلیت ویژه  صوتی و بصری خود باعث جهت دهی مشتریان به سمت کالای هدف خواهد شد.وجود انبوه محصولات در قفسه فروشگاه ها با خواص و کیفیت متفاوت باعث سردرگمی مشتریان در هنگام انتخاب محصول میگردد.مجیک پروداکت با کمک جلوه های صوتی و بصری خود در لحظه خرید باعث جذب مشتریان به سمت کالای هدف شده و علاوه بر آسان سازی انتخاب برای مشتری در بازار رقابتی حال حاضر باعث توفیق محصول مورد نظر خواهد شد.

ابعاد طراحی شده برای این دستگاه منطبق با محیط های فروشگاهی و نمایشگاهی بوده و محدودیتهای موجود در این فضاها کاملا در طراحی و تولید در نظر گرفته شده است. امکان استفاده از مجیک پروداکت در داخل قفسه ، بعضی یخچالها و کانترهای مختلف این قابلیت را به مجیک پروداکت میدهد تا در اصناف مختلف کاربرد داشته باشد.

صفحه نمایش قابل تعویض در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای  اندک امکان نمایش محصولات جدید در پروموشنها  را امکانپذیر کرده و هزینه های تبلیغاتی را به طور چشمگیری کاهش میدهد.

مجیک پروداکت تحولی در تبلیغات مدرن

مجیک پروداکت magic product

.

.

مجیک پروداکت magic product  ابزاری نوین  جهت دمو محصول در فروشگاه ها و سوپر مارکتهای کوچک و بزرگ

 

برند  یا محصول شما یک نماد و یا کاراکتر تصویری دارد تا مخاطبان به راحتی و با احساسی متفاوت با آن ارتباط برقرار نمایند، این امر باعث می شود به مرور زمان مشتریان نسبت به محصولات و برند شما علاقه پیدا کنند. تا این علاقه باعث محبوبیت برند گردد. “مجیک پروداکت شما را به هدف نزدیک خواهد کرد”  این محصول بی نظیر در قلب کودکان و حتی بزرگسالان نفوذ می کند تا برند و محصول شما را با جلو ه ای جذاب و نوین نمایش دهد. شاید تا به حال چندین بار هزینه هایی گزاف برای عروسک یا استند و دیگر اقلام تبلیغاتی کرده اید تا بیشتر به چشم مشتری ظاهر شوید، اما به میزانی که توقع داشتید نتیجه مطلوب را بدست نیاورده اید. حال شما را با این محصول نوین تبلیغاتی آشنا می نماییم.

.

.

Picture1

 

 

magic-product-logo

.

مجیک پروداکت magic product ابزاری نوین و جذاب جهت نمایش محصولات و نماد کالای شما به شیوه ای نوین می باشد، مجموعه دموکالا می تواند مجیک پروداکت را نسبت به قرار گیری آن در فضای مورد نظر (فروشگاه ها, نمایشگاه ها, سوپر مارکت ها و…)  در هر ابعادی تولید نماید.  به طور کل این محصول در هر ابعاد و اشکالی قابل ارائه بوده و هیچ محدودیتی در طراحی و ساخت این ابزار نوین تبلیغاتی وجود ندارد. مجیک پروداکت به برند و محصول یک کمپانی هویتی تازه می بخشد و این هویت تازه راه کاری برای نثبیت برند در میان رقبا شده و در آخر باعث فروش بیشتر  محصولات می گردد.

مزیت های مجیک پروداکت magic product  عبارتند از:

1- نمایش محصولات با در نظر داشتن خصوصیات و محتویات مفید آن محصول در نظر مخاطبان تا بیشتر به محصول و برند علاقمند شوند.

2- جذابت سمعی بصری مجیک پروداکت همگان را برای چند دقیقه شیفته خود می سازد. و این شیفتگی هیچ رده سنی ندارد و همه افراد در هر سنینی با دیدن مجیک پروداکت شگفت زده خواهند شد.

3- تکنیک پخش فیلم بر روی اشکال در مجیک پروداکت به صورتی است که مخاطب تصویر در هوا معلق فرض می نماید.

4- مجیک پروداکت magic product پرتابل بوده و حجم کمی از قفسه محصولات فروشگاه را اشغال می کند.

5- قیمت مجیک پروداکت magic product نسبت به خدمتی که برند ارائه می کند بسیار کم بوده و برای برند ها خرید این محصول توجهی اقتصادی خواهد داشت.

.

 

 

Picture2

 

.

واحد طراحی و تولید نمایشگرهای 3 بعدی با واحد R&D دمو کالا بران شدند تا این محصول را بهتر و کامل تر از نمونه های اولیه خود تولید نمایند. تیزر های این محصول قابل تغییر نیست چرا که ابعاد ساخت فیلم در ابعاد نماد یا شکل محصول مورد نظر می باشد. و در صورت تغییر ابعاد نمایش ما بر روی سطح شیشه ای، می بایست تیزر را نیز از نوع طراحی و تولید نماییم. قیمت این محصول به ابعاد و نوع تیزر آن وابسته بود و نیاز است تا سفارش شما عزیزان مورد بررسی قرار گیرد و در آخر قیمت تنظیم و اعلام می گردد.مجموعه دموکالا مجیک پروداکت را با یک سال گارانتی و پشتیبانی پنج ساله به مشتریان ارائه می نماید.

.

.

برای استعلام قیمت با قسمت فروش مجموعه دموکالا که در “فرم تماس با ما”  مشخص شده ارتباط حاصل نمایید

.

.

مجیک پروداکت دومین محصول دموکالا

هولوگرافی باکس انقلابی در تبلیغات

تبلیغات در قبسه فروشگاه و هایپر

برای تماشای فیلم این محصول بر روی تصویر زیر کلیک کنید

.

تماشای ویدئو محصولات دموکالا

.

هولوگرافی باکس, هولو باکس