logo-D3d

نمایشگرهای ۳D

.

.

نمایشگرهای ۳D  اصلی ترین و جذاب ترین محصولات دموکالا می باشند که در واحد نمایشگرهای ۳D  طراحی و تولید می گردد. اولین محصول دموکالا در این حوزه مجیک باکس و به ترتیب مجیک پروداکت ، ویدئو مپینگ، ویترین اینتراکتیو، مجیک اینتراکتیو و استیج مجیک  می باشد.

در این صفحه ویدئو هایی هر یک از محصولات برای تماشا قرار داده شده، و می توانید به ترتیبی که پیشتر ذکر شده ویدئو هر یک از محصولات را تماشا کنید. همکاری متقابل واحد نمایشگرهای ۳D با واحد طراحی و تولید تیزر باعث گردیده تا محصولات با محتوایی با کیفیت و جذاب به مشتریان گرامی ارائه گردد.

قابل ذکر است واحد نمایشگرهای ۳D که متشکل از سه قسمت  ” طراحی ، تولید و R&D ” بوده، در حال حاضر این شش محصول را به مشتریان گرامی ارائه می نماید و در قسمت تحقیق و توسعه مهندسین ایرانی و فرانسوی در حال طراحی و تولید محصولات دیگری با قابلیت ها و فناوری های نوین روز دنیا می باشند تا باز ابتکاری نوینی را با در نظر داشتن سلایق و نگرش ایرانی در کشور به بهره برداری برسانند.

.

.

((حال شما را به تماشای ویدئو محصولات دموکالا دعوت می نمایم))

مجیک باکس

magic-product-logo

video-mapping-logo

vitrine-interactive-logo

لوگو مجیک اینتراکتیو

stage magic

در صفحه نمایشگرهای ۳D   ویدئو محصولات نمایش داده می شود و برای مشاهده تمامی ویدئو ها می توانید به صفحه ما در آپارات مراجعه نمایید. شایان ذکر است که در صورت تمایل می توانید به صفحه دموکالا در یوتوب و دیگر شبکه های اجتمایی دموکالا که در انتهای صفحه  مشخص گردیده مراجعه نموده و فیلم های محصولات ما را ملاحظه فرمائید.

 .  

aparat-demokala