اپسون اولین پروژکتور لمسی جهان را به بازار روانه کرد

.

.

 

Epson-EB-595Wi--اولین-پروژکتور-لمسی

کمپانی اپسون اولین ویدئو پروژکتور لمسی جهان را به بازار روانه کرد.

این محصول اپسون با نام Epson EB-595Wi تحولی نوین را در صنعت دیتا پروژکتور ها را به همراه داشته. زیرا برای اولین بار ویدئو پروژکتوری با قابلیت لمسی بوده که بدون اشتراک سنسور و یا نرم افزار و سرور فرستنده و کنترل کننده تمام عملیات ارسال و دریافت را به شکلی پویا با بهره گیری از دو قلم مخصوص و همچنین با انگشتان دست انجام دهد. این دیتا پروژکتور مجهز به تکنولوژی های نوین می باشد، و توانسته تعاملی کاربردی و جذاب را میان تصویر و کاربر ایجاد نماید. این مدل جدیدترین پروژکتور LCD اپسون بوده که تصویر  WXGA HD، را به نماش می گذارد، و همچنین خروجی یکسان نور سفید و رنگی که با قدرت روشنایی۳۳۰۰ لومن تصویری با کنتراست ۱ به ۱۰۰۰۰ را ارائه می کند.

از تکنولوژی های استفاده شده در این مدل اپسون می توان به نمایش از طریق شبکه بیسیم و همچنین با استفاده از برنامه Epson iProjection کاربر می تواند فیلم ها و تصاویر مختلف با فرمت های مشخص شده را از سیستم عامل iOS و تجهیزات هوشمند اندروید به نمایش گذارد. تکنولوژی دیگری که در این محصول اسفاده شده ۳LCDبوده که تصاویر را با جزئیات کامل، واضح، رنگ های طبیعی و دامنه خاکستری جذاب نمایش می دهد. و در جعبه ویدئو پروژکتور Epson EB-595Wi محتویات از قبیل     CD Manual, Finger touch unit, Interactive pens, Main unit, Pen case, Power cable, Remote control incl. batteries, USB cable, Wall hanging bracket قرار داده شده است.

.

قلم-مخصوص-در-پروژکتور-لمسی

.

شایان ذکر است که این ویدئو پروژکتور آغازی تازه در حوزه پروژکتور های لمسی و هوشمند بوده و ابتکار این ایده در کمپانی ها و مخترعین این عرصه باعث خلق ویدئو پروژکتور هایی هوشمند تر با قابلیت استفاده در قالب های مختلف مصرف گردد، کاربرد دیتا پروژکتور Epson EB-595Wi در مدارس و مراکز تحصیلی است. زیرا ساختار نرم افزاری و تا حدودی سخت افزاری آن به این ترتیب برنامه ریزی و تولید گردیده است. این که اپسون بازاری همچون مدارس و مراکز تحصیلی را بازار هدف خود قرار داده این مسئله قابل اهمیت است که حوزه های دیگر و کاربرد های متنوع دیگری وجود دارد تا بتوان برای آنها نیز محصولی با قابلیت لمسی و شورت پروژکتور تولید نمود. تا با سهولت بیشتر و امکانات و تجهیزات بهتر سعی به تجاری سازی و ارائه تکنولوژی لمسی نمود.

پروژکتور-های-لمسی-و-هوشمند

مشخصات فنی

Epson EB-595Wi

وضوح تصویر:         WXGA, 1280 x 800, 16:10

کنتراست تصویر:     ۱۰,۰۰۰ : ۱

مشخصات و مدت زمان طول عمر لامپ:   ۲۴۵ W, 4,000 h durability, 6,000 h durability (economy mode)

Projection Ratio            ۰٫۲۷:۱

سیستم نمایش تصویر:           ۳LCD Technology

پانل: LCD 0.59 inch with MLA D8

میزان روشنایی تصویر(لومن): ۳۳۰۰ lomen

بلندگو:    ۱۶ Watt

اندازه تصویر:          ۶۰ inches – 100 inches

Projection Distance Wide/Tele  Wide 0.4 (60m inch screen)

درگاه های ورودی / خروجی:   Sync. out, Sync. in, Finger-touch interface, USB 2.0 Type B, USB 2.0 Type A, Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), Stereo mini jack audio in (3x), Microphone input, Stereo mini jack audio out, MHL, S-Video in, HDMI in (2x), VGA out, VGA in (2x), Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n (optional), RS-232C

ابعاد ویدئو پروژکتور: ۳۶۷‎ x 375 x 155 mm (Width x Depth x Height)

وزن ویدئو پروژکتور: ۵٫۵ kg

میزان مصرف انرژی: ۳۵۸ Watt, 270 Watt (economy), 0.33 Watt (standby)

شما را دعوت به تماشای ویدئو ای از ویدئو پروژکتور  لمسی اپسون می نمایم.

.

اپسون

اولین-پروژکتور-لمسی-در-جهان-اپسون