آموزش ویدئو مپینگ در ایران

. .

برای اولین بار در ایران آموزش تخصصی ویدئو مپینگ در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری (تولید محتوا)

. .

آموزش-ویدئو-مپینگ-در-ایران

مجموعه دموکالا در نظر دارد در راستای اهداف مجموعه و رسالت موئسسه فرهنگی هنری کنکاش، هنر اجرای پروژه های ویدئو مپینگ را در دو قسمت سخت افزار (روش استفاده، نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات سخت افزاری اجرا) و نرم افزار(تولید محتوا ۳ بعدی ، انیمیشن و موشن گرافیک جهت اجرا) به دوست داران و علاقمندان حوزه پروجکشن مپینگ در دوره ای تخصصی و پیشرفته آموزش دهد. برای اولین بار در ایران تمام کسانی که در حوزه تبلیغات و تیزر سازی فعالیت می نمایند و حتی عزیزانی که هیچ تخصص و تجربه ای در این حوزه نداشته اند اما علاقمند هستند، دعوت به عمل می آید تا در این دوره شرکت نموده، و اطلاعات ارزشمندی را برای آغاز فعالیتی جدید و جذاب بدست آورند.

.

آموزش-پیشرفته-ویدئو-مپینگ

.

دوره های پیشرفته در دو بخش بوده که عبارتند از:

  • دوره نرم افزارهای تولید محتوا، محاسبات و اندازه گیری سطح و غیره ” کسانی که به حوزه تولید محتوا ۳ بعدی و انیمیشن علاقمند اند بهتر است در قسمت نرم افزار شرکت نمایند”
  • دوره سخت افزار مربوط به آشنایی سیستم های پخش ((ویدئو پروژکتور)) و لنز های مربوط به پروژکتورها، محاسبات ابعاد و اندازه جهت معیین نمودن سخت افزار و لنز مناسب پروژه، میزان سنجی نور محیط اجرا و بسیار دروس و تکنیک های مهم که شما را برای آغاز فعالیت در حوزه پروجکشن مپینگ کاملا آماده می سازد.

.

دوره های مقدماتی نیز عبارتند از:

  • دوره ابتدایی برای عزیزان غیر حرفه ای در حوزه نرم افزار (( شامل دروس اولیه ساخت و تولید محتوای متحرک تا نرم افزار های کمکی تولید))
  • دوره ابتدایی برای عزیزان غیر حرفه ای در حوزه سخت افزار (( دوره ای جذاب و سرشار از نکات مهم و همچنین آشنایی با تاریخچه پخش تصویر از آپارات تا پروژکتور های لیزری))

.

 

با ما همراه باشید

 

دموکالا آینده ای در دستان شما

ابتدا فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید. مسئولین آموزشی دموکالا پس از بررسی فرم اطلاعات با شما تماس حاصل خواهدکرد.تا زمان برگذاری مساحبه را اعلام نماید.

لطفا صبر کنید