نگاهی بر صنعت چاپ سنتی و تحولی نوین

.

.

 

نگاهی-بر-صنعت-چاپ-سنتی

نگاهی بر صنعت چاپ سنتی و تحولی نوین

سالهاست از زمانی که صنعت چاپ سنتی با حروفچی و پرینتهای دستی از دور خارج شده، می گذرد و صنعت نوین چاپ با کیفیت های بسیار بالا با تجهیزات و دستگاههای سریع در حال گسترش است.  آنچه مورد توجه مجموعه دموکالا قرار گرفته بدین شرح است.

صنعت چاپ با تمام توانمندی هایش و رشد چشمگیری که در سالیان گذشته در بین صنایع مختلف داشته با ورود رسانه های نوظهور مانند تلویزیون ،موبایل،تبلت و انواع رسانه های دیجیتال که امکان متصل شدن به فضای مجازی (اینترنت)  و قابلیتهای ویژه صمعی و بصری را به مخاطبان داده و حجم بالایی از رویدادها و تصاویر تبلیغاتی و خبری را در خود گنجانده است. رسانه های کاغذی و تبلیغات محیطی را کم رنگ و بی تاثیر کرده و باعث تضعیف چشم گیری در حوزه های مختلف اطلاع رسانی و نمایش محتوای نوشتاری و تصویری (رسانه های کاغذی) در میان عموم گشته است.

صنعت-چاپ-و-تبلیغات

با این شرایط میزان رقابت در بین متولیان صنعت چاپ بسیار بالا گرفته و وخلاقیت و نو آوری در این صنعت در دستور کار نخبگان  قرار گرفته است. در همین راستا واحد تحقیق و توسعه مجموعه دموکالا با تلاش، تحقیق، مطالعات و صرف زمان بسیار موفق به ارائه تکنیک و فن آوری تولید محتوای سه بعدی و اجرای بسیار زیبا و تاثیر گذار آن بر روی کاغذ گشته و باز صنعت چاپ و تبلیغات کشور را متحول نمود.

تکنیک این تحول چاپی و طراحی علاوه بر تاثیر چشم گیر مخاطبان، با قیمت مناسب و قابلیت تکثیر بالا به طور حتم برترین و جذاب ترین پیشنهاد چاپی در میان طرح های همیشگی چاپ خواهد شد. ((طراحی وچاپ سه بعدی و  طراحی و چاپ نوین خدمتی تازه از دموکالا)) بوده که به یاری واحد طراحی و چاپ نوین و اولین متقاضی این محصول جذاب به عموم ارائه خواهد شد.

.

 

ارائه-تکنیک-و-فن-آوری-تولید-محتوای-سه-بعدی

 

.

به امید روزی که صنعت چاپ و تبلیغات کشور با تکیه بر توانمندی  نیروهای متخصص داخلی هر چه سریعتر در جهت رشد روز افزون ایران و ایرانیان گام بردارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تکنیک و محصولات و خدمات زیر گروه واحد طراحی و چاپ نوین وارد لینک زیر شوید.

طراحی و چاپ نوین

.

Modern design and print-واحد طراحی و چاپ نوین

.

نویسنده: مرتضی شریلو

مدیریت فروش دموکالا