طراحی و چاپ نوین

.

.

Modern design and print-واحد طراحی و چاپ نوین

طراحی و چاپ نوین

واحد طراحی و چاپ نوین مجموعه دموکالا با یاری خداوند مهربان پس از یک سال فعالیت مجموعه راه اندازی شد. واحد طراحی و چاپ نوین (Modern design and print) تکمیل کننده محصولات و خدمات ۳ بعدی (۳D) مجموعه دموکالا است، زیرا محصولات و خدمات واحد طراحی و چاپ نوین همان استراتژی اصلی دموکالا یعنی ارائه تکنیک های نوین جهت به نمایش درآوردن تصاویر ۳ بعدی که بدون نیاز عینک ۳ بعدی قابل رویت است را با محصولاتی چون استیکر ها (برچسب)، پلکسی و غیره دنبال می کند.

قبل از مطالعه ادامه مطلب و آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات این واحد، پیشنهاد می کنم وارد صفحه ذیل شوید تا با درک عمیق تر و در نظر گرفتن پیش زمینه ای از تحولات پیش رو در صنعت چاپ و یاد آوری از گذشته صنعت و مطالب جذاب دیگری که مربوط به طراحی و چاپ نوین می باشد به ادامه مطالعه صفحه و صفحات محصولات بپردازید.

نگاهی بر صنعت چاپ سنتی و تحولی نوین

.

ارائه-تکنیک-و-فن-آوری-تولید-محتوای-سه-بعدی

.

خدمات و محصولات این واحد در حال حاضر در چهار زیر گروه ارائه می شود که عبارتند از:

۱- نوریتا آباژور ۳ بعدی

۲-استیکر های ۴ بعدی

۳- شلف استاپر

۴- شلف های ویژه

البته ایده ها و ابتکارات در زمینه طراحی های نوین فقط مخصوص این سه مورد نمی گردد. بلکه گرافیست های دموکالا با نگرشی نوین در عرصه تبلیغات دست به طراحی مواردی چون بیلبورد های نوین, استیکر های ۳ بعدی مخصوص اتوبوس ها و کامیونت ها و بسیار ایده های دیگر زده اند تا این واحد نو پا با قدرتی فرآوان وارد بازار به شدت رقابتی طراحی و چاپ گردد. اولین مشتری دموکالا در این حوزه گروه صنعتی پاکشو بوده که برای برندهایی چون AVE – مریدنت – گلرنگ – سافتلن از محصولات این واحد استفاده نموده است.

در اواخر ماه تیر ۱۳۹۵  تصاویری از محصولات ذکر شده در این صفحه و صفحه محصولات این واحد قرار خواهد گرفت.