طراحی و چاپ نوین

.

.

طراحی و چاپ نوین

واحد طراحی و چاپ نوین مجموعه دموکالا با یاری خداوند مهربان پس از یک سال فعالیت مجموعه راه اندازی شد. واحد طراحی و چاپ نوین (Modern designing) تکمیل کننده محصولات و خدمات ۳ بعدی دموکالا است، زیرا محصولات و خدمات واحد طراحی و چاپ نوین همان استراتژی اصلی دموکالا یعنی ارائه خدمات و محصولات نوین و مبتکرانه که از دیگر شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی بازاریابی متفاوت تر و محصر بفرد باشد، این محصولات در قالب سازهای فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی نوینی هستند که متخصصان دموکالا با تخصص های چون طراحی صنعتی و گرافیک این محصولات نوین را طراحی و تولید می نمایند.

اگر نسبت به محصولات و خدمات تبلیغاتی که در فروشگاه های سراسر جهان استفاده می شود اطلاع چندانی ندارید قبل از مطالعه ادامه مطلب و آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات این واحد، پیشنهاد می کنم وارد صفحه ذیل شوید تا با درک عمیق تر و در نظر گرفتن پیش زمینه ای از تحولات پیش رو در صنعت چاپ و یاد آوری از گذشته صنعت و مطالب جذاب دیگری که مربوط به طراحی و چاپ نوین می باشد به ادامه مطالعه صفحه و صفحات محصولات بپردازید.

نگاهی بر صنعت چاپ سنتی و تحولی نوین

.

خدمتی دیگر از دموکالا

.

 

خدمات و محصولات این واحد در حال حاضر در چهار زیر گروه ارائه می شود که عبارتند از

.

سازه های فروشگاهی

ارائه محصولات در نقطه فروش در فضایی چشمگیر و متفاوت از تاثیر گزارترین اقداماتی است که تامین کنندگان کالا میتوانند با کمک آن به افزایش میزان فروش دست پیدا کنند. در این راستا متخصصان مجموعه دموکالا با استفاده از تجربیات اجرایی بسیار در خصوص تجهیز مدرن فروشگاهی اقدام به ارائه خدمات زیر نموده است.

.

تولید سازه های  فروشگاهی

مراحل تولید

 1. مشاوره و ارائه ایده اولیه نسبت به نوع محصول مورد نظر برای قرارگیری در استند
 2. تولید طرح اولیه به شکل سه بعدی
 3. تولید نمونه اولیه که نشان دهنده مشخصات فیزیکی طرح سه بعدی خواهد بود
 4. تولید نهایی استند با اصلاحات و هویت بصری مورد نظر کارفرما

 

انواع استند

 1. استند فلزی با قابلیت تحمل وزن بیشتر
 2. استند چوبی با قابلیت تنوع در طراحی
 3. استندهای ترکیبی چوب و فلز
 4. استند با صفحه نمایش در ابعاد مختلف
 5. استند با باکس هولوگرافی
 6. استند های کشویی با قابلیت تغییر درسینگ یا پوشش تبلیغاتی
 7. استند های جزیره ای (پودیوم)

.

انواع استند های ارائه شده به شکل ایستاده و جزیره ای (پودیوم) قابل تولید میباشد و قابلیت ارتباط تعاملی با مشتریان از طریق حرکت ، صوت ،نور و نمایش تصویر درصورت درخواست قابل اجرا خواهد بود.

همچنین استفاده از مواد اولیه تولید شامل :قطعات چوبی،فلزی،پلکسی گلاس،کارتن پلاست ،یراق آلات ورنگ استند ها با بهترین کیفت ممکن و متناسب با کاربرد محصول تولید خواهد شد.  وکلیه محصولات در مجموعه دموکالا در سه کلاس متفاوت  درجه A,B,C با توجه به نیاز کارفرما قابل تولید خواهد بود.

محصولات واحد طراحی و چاپ نوین

معرفی چند عدد از محصولات

 

.

نوریتا آباژور ۳ بعدی

واحد طراحی و چاپ نوین از تاریخ فروردین سال ۱۳۹۵ شروع به عملیات تحقیق و توسعه نمود که از زمان آغاز تا به حال چهار محصول در زیر شاخه محصولات خود قرار داده است. گروه متشکل از افرادی در حوزه گرافیک، ۳D، مدلینگ، فناوری اطلاعات و غیره می باشد که با رویکردی مبتکرانه قادر به طراحی و ارائه ۴ محصول مختلف نموداند. اولین محصول این گروه نوریتا آباژور ۳ بعدی می باشد.

آباژور ۳ بعدی در اصل یک استند روی میزی است که سطح نمایش آن پلکسی بوده و تصویر مورد نظر به حالت ۳ بعدی با طرح لاین هاییی باریک ترسیم و به نمایش در می آید. در قسمت پایه این محصول لامپ LED قرار گرفته که با نور RGB خود به شما امکان قرار دادن محصول را در هفت نور مختلف با کنترل میزان روشنایی و حرکت های مختلف نور را از راه دور می دهد. این محصول در سایز های مختلف قابل تولید و ارائه است، حتی امکان تولید نوریتا به صورت تابلو های ۳ بعدی نیز وجود دارد هیچ قطعیتی در آباژور بوده محصول نیست اما به طور کل به این شکل معرفی می گردد تا در آِینده نزدیک در قالب های مختلف بتوانیم پاسخ گوی نیاز شما مشتریان عزیز باشیم.

.

استیکر های ۳ بعدی

واحد طراحی و چاپ نوین محصولی با نام استیکر های ۳ بعدی را در زیر گروه محصولات این واحد قرار داده که در بین محصولات دیگر، نگاه مشتریان و همکاران را بسیار به خود جلب کرده است. منظور از استیکر ۳ بعدی برچسبی است که با تکنیک خاصی طراحی شده تا وقتی بر روی کف زمین چسبیده می شود مخاطب از چند زاویه در زمان روبرو شدن با استیکر ۳ بعدی دموکالا آن را به جای محصول واقعی در نظر گرفته و پس از نزدیک شدن به آن متوجه خواهد شد که این تنها تصویری ۳ بعدی (Stickers 3D) از محصل مورد نظر است.

مجموعه دموکالا از زمان تاسیس تا کنون هدف اصلی خود یعنی (( ارائه محصولات و خدمات نوین بر پایه تصاویر ۳ بعدی(۳D)  )) را در دستور کار خود قرار داده و همواره به دنبال جدید ترین و جذاب ترین تکنولوژی ها و تکنیک های تبلیغاتی می باشد تا توانسته باشد پلی برای رشد و ترقی کشور عزیزمان ایران در حوزه تبلیغات و بازاریابی گردد.

شلف استاپر 

شلف استاپر محصول واحد طراحی و چاپ نوین سومین محصولی است که دموکالا در راستای اهداف سازمانی خود در سبد کالایی خود قرار داده تا بتواند ابتکارات و خلاقیت خود را در محصولی کارآمد که مورد نیاز بازار است ارائه کند. شلف استاپر (shelf stopper) مانند مجیک پروداکت از واحد نمایشگرهای ۳D  بر روی شلف و یا همان قفصه فروشگاه ها نصب گشته تا در لحظه خرید مشتریان را به محصول مورد نظرشان راهنمایی نماید. تفاوت شلف استاپر دموکالا با محصولات مشابح در طراحی بوده که از طراحی گرافیکی تا طراحی سازه آن برند و محصول شما مشتریان عزیز در میان رقیبان متفاوت و جذاب می نماید. شاین ذکر است که هر محصولی نیاز به یک طراحی خاص خود بوده که پس از بررسی های لازم شما می توانید طرح مفهومی از شلف استاپر مورد نیاز محصول و برند خود را مشاهده نمایید.

در قسمت ذیل نمونه ای از شلف استاپر های مجموعه دموکالا که به سفارش گروه صنعتی پاکشو جهت معرفی محصول شامپو بدن گلرنگ را مشاهده می نمایید که در میان شلف محصول واقعی(شامپو گلرنگ) با محتویات داخلی خود قرار گرفته و به دور خود حرکت می نماید. نمونه هایی نیز جهت آشنایی بیشتر در آینده ای نزدیک در صفحه شلف استاپر (فعلی) قرار خواهیم داد تا شما عزیزان هر چه بیشتر بهتر با محصولات و ابتکارات مجموعه دموکالا آشنا گردید.

 .
.
 شلف های ویژه

شلف های ویژه یا همان سر شلف ها و جزیره های فروشگاهی است که در اشکال و ابعاد مختلف با در نظر داشتن هویت برند طراحی و تولید می گردد. شلف های ویژه را می توان به سه دسته از لحاظ طراحی و قرار گیری در نظام کنونی فروشگاه ها و هایپر مارکت ها معرفی نمود.

 • سر شلف : سر شلف ها در ابتدا شلف های میانی فروشگاه و در ابتدا و انتهای هر ردیف از شلف ها قرار گرفته و داخل طبقات تنها محصول مورد هدف یک برند که سر شلف به سفارش آن تولید شده قرار می گیرد.
 • جزیره های تخفیف : جزیره ها در فروشگاه های مختلف با نام های مختلفی بیان می شوند اما به طور کل جزیره ها در مکانی خارج از ردیف شلف ها به صورت پالت بندی و با استند هایی از سقف و کف در جهت نمایش تخفیف قرار می گیرد. که تا به امروز چهره ای معمولی داشته و برای اولین بار دموکالا در ایران تحولی نوین در اینگونه چیدمان فروشگاهی طراحی و تولید می نماید.
 • شلف های ویژه : شلف خاص نیز می توان نامید که در ابعاد و اشکال خاصی غیر از طرح های موجود در فضایی ویژه در ابعاد مختلف طراحی می شود.