مشاوره

.

.

کمپین تبلیغاتی با تکنولوژی های نوین

طراحی و تولید محتوای تصویری در برنامه های تبلیغاتی دموکالا

کمپین تبلیغاتی با تکنولوژی های نوین

طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی با تکنولوژی های نوین دموکالا یک عملکرد منحصر بفرد در صنعت تبلیغات و همچنین در اجرای نوع جدیدی از کمپین تبلیغاتی در کشور است. مجموعه دموکالا تمام سعی و توان خود را در راستای برنامه های توسعه و تحقیق خود به کار گرفته تا با یاری خداوند متعال محصولات و خدمات نوین دیگری را در سال ۱۳۹۵ به بازار ارائه کند.

منظور از کمپین تبلیغاتی با تکنولوژی های نوین یعنی استفاده از رسانه های جدید جهت نمایش و معرفی تبلیغ در محیط های داخلی و خارجی که به طور مثال می توان به محصولات و خدمات مجموعه دموکالا مانند مجیک پروداکت، مجیک باکس، ویدئو مپینگ،مجیک اینتراکتیو، اشاره کرد. محصولات دموکالا هر یک به تنهایی رسانه ای تاثیر گذار و منحصر بفرد می باشند که  برای استفاده از آنها در فرایند کمپین تبلیغاتی محتوای تصویری محصول نقطه جذب و قدرت رسانه محسوب می شود.

طراحی و تولید محتوای تصویری در محصولات ذکر شده بسیار متفاوت با محتوای است که در یک تیزر تبلیغاتی و یا یک فیلم سینمایی تولید می شود. زیرا محتوای مورد نیاز محصولات دموکالا، هر یک از خصوصیات و تکنیک های صمعی و بصری خاصی بهره می برند و طراحی و تولید محتوای مورد نظر زمانبر تر و بسیار پیچیده تر و همهچنین تعداد متخصصانی که در فرایند تولید شرکت می کنند بسیار بیشتر  از تولید یک تیزر تبلیغانی می باشد.

 ما در جهت طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی از محصولات مجموعه استفاده خواهیم کرد. اما تنها این مزیت ما نخواهد بود زیرا فرایند تولید تیزر و ساخت انیمیشن مجموعه دموکالا که با استانداردهای جهانی تولید می شود از یک جهت و ارائه خدمات مشاوره تا تحقیقات بازار، آنالیز رقیب، طراحی برنامه بازاریابی، شناخت نیاز های مشتری از جهت دیگر خدمات ویژه مجموعه دموکالا بوده که در راستای طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

به زبان دیگر می توان گفت نوع خدمات و محصولاتی که از مجموعه دموکالا به شما ارائه می شود را تا به حال ندیده و لمس نکرده اید. البته پس از روبرو شدن با محصولات و خدمات ما  پس از آشنای نسبی موفقیت و رشد سازمان و یا برند تان را در همکاری با مجموعه دموکالا خواهید دید. موفقیت شما باعث  سربلندی و موفقیت ماست.

تاثیر فرایند تحقیق و توسعه در  کمپین های تبلیغاتی

r&d department

واحد تحقیق و توسعه با نگرشی نوین و متفاوت از گذشته در تلاش است تا با خلق ایده تا طراحی و تولید محصولات و خدمات نوین دموکالا  سیستم های مختلفی را برای اولین بار برای اجرا در کمپین های مختلف محیطی (داخلی و خارجی) و محتوای تصویری(تیزر) برنامه های تبلیغاتی  ابتکار عملی را به شکل محصولات پیشین و محصولات که به زودی رونمایی می شوند انجام دهد. مجموعه دموکالا با مطالعات و تحقیقاتی که در جهت بهبود فضای تبلیغاتی و عملکرد بهتر کمپین های تبلیغاتی انجام داده است. متوجه ضعف، شکاف، کمبودها، نیاز جامعه، عوامل تاثیر گذار بر جامعه، عوامل رشد فروش برندها، شکوفایی برندها و همچنین مبارزه با پروپاگانداهایی (تبلیغات سیاسی دشمنان ایران) که بر علیه کشور عزیزمان بسیج شده اند راه حل هایی جهت بهبود و رشد این صنعت در پیش گیرد.

دموکالا با متخصصانی که در حوزه های: مدیریت بازاریابی، تکنولوژی های نوین تصویری، طراحی محتوای تصویری با قابلیت سه بعدی، صنعت تبلیغات، تبلیغات سیاسی، مدیریت استراتژیک، مدیریت فناوری اطلاعات، صنعت سینما و غیره../  دارا می باشد. امید دارد تا با نبوغ جمعی مجموعه بهترین و تاثیر گذارترین فناوری های نوین تبلیغاتی را از یک سو و برنامه های تبلیغاتی و اجتمایی دیگر را از سوی دیگر در راستای بهبود فضای کسب و کار و زندگی افراد در جامعه و حتی مبارزه با تبلیغات تخریب گر دشمنان جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته و عملی سازد تا توانسته باشد خدمتی در خور و شایسته ایران و ایرانیان ارائه نماید.

کمپین تبلیغاتی با تکنولوژی های نوین دموکالا

جهت بازگشت به صفحات اصلی واحد مشاوره و طراحی و اجرا می توانید بر روی تصاویر ذیل کلیک نمایید.

.

دموکالا آینده ای در دستان شما

طراحی برنامه بازاریابی مجموعه دموکالا

طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی-در  دموکالا