کمپانی H+ هولوس را روانه بازار کرد

.

.

هولوس-هولوگرافی جدید

کمپانی H+ هولوس (هولوگرام) را روانه بازار کرد

کمپانی H+ technology محصولی با نام Holus را روانه بازار کرد. در اصل هولوس همان هولوگرام می باشد که دموکالا با نام تجاری مجیک باکس آن را روانه بازار نموده است.البته قابلیت های هولوس بسیار جذاب بوده چرا که این محصول وارد خانه ها و میان خانواده شده و به صورت کاملا هوشمند خدماتی جذاب و کاربردی را به مخاطب ارائه نماید.

h+ technology

کمپانی H+ در سال ۲۰۱۲ در شهر ونکوور تاسیس شد و افراد بعد از سه سال تحقیق و توسعه بر روی محصول هولوگرافی توانستند هولوس را روانه بازار نمایند.هولوس به شما قابلیت های بسیاری را ارائه می نماید. اولین قابلیت آن دریافت تصاویر و اشکال اشیا از تبلت و یا گوشی هوشمند شماست که شما این تصاویر را به صورت تک بعدی به هولوس ارائه می دهید و هولوس آن تصاویر را به صورت سه بعدی در داخل حرم به شما نمایش می دهد. هولوس می تواند هر محتوای دیجیتالی را به محتوای سه بعدی تبدیل نماید.

.

.دریافت اطلاعات در هولوس

هولوس به شما قابلیت تماس تصویری را هز طریق تلفن همراه خواهد داد که تصویر به صورت سه بعدی نمایش می شود، البته شایان به ذکر است که امکان تماسهای چند نفره کهبه شکل کنفرانس برگزار می شود را نیز خواهد داد. امکان اجرای چندین بازی سه بعدی و نمایش سیاره ها و منظومه شمسی از دیگر امکانات نمایش این محصول می باشد.

.

اجرای بازی های سه بعدی در هولوس

.

هولوس با داک مخصوص تبلت و موبایل، پورت  USB، سنسور شناسایی حرکت، ارتباط بی‌سیم wifi، و اتصال از طریق بلوتوث و حتی دو بلندگو برای ترکیب صدا با تصویر ارائه می گردد. این نشان گر توسعه این محصول به مرور زمان خواهد بود. هولوس در دو نسخه ارائه خواهد که در نسخه اولیه آن که با نام holus  بوده برای خانه ها و افراد معمولی در نظر گرفته خواهد شد و در نسخه holus pro که برای افراد حرفه ای و متخصص در حوزه هولوگرام بوده ارائه خواهد شد.

.

بازی در هولوس.png

.

به طور حتم هولوس با قیمتی بالا ارائه خواهد شد ابعاد هولوس در مدل معمولی با مدل pro متفاوت بوده و در مدل معمولی هولوس در سایز های کوچکتری ارائه می شود. قیمت این محصول در مدل معمولی حدود ۷۰۰ دلار و در مدل pro  حدود ۸۰۰ دلار خواهد بود.

مشخصات holus

نمایش سیاره ها در هولوس