پودیوم و جزیره های فروشگاهی

محصول واحد طراحی و چاپ نوین

پودیوم و جزیره های فروشگاهی یکی دیگر از محصولات واحد طراحی و چاپ نوین است، به مانند استند ها و شلف های فروشگاهی جایگاه هایی برای چیدمان محصولات در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها هستند، البته بر خلاف استند ها، سرلاین ها و قفصه های فروشگاهی فضای بیشتری را برای چیدمان محصولات در اختیار برندها قرار میدهد و  دسترسی مشتریان را  از چهار طرف به محصولات در پودیوم مقدور می شود. زیرا به شکلی طراحی و تولید می گردد که به صورت جزیره ای (یعنی جزیره ای مکعب در میان دریای فروشگاه ) یا اشکال مختلف از هر طرف محصول را در خود جای داده و یک بستر بازاریابی و تبلیغاتی برای محصول و معرفی پویای برند ایجاد می نماید. پودیوم از لحاظ طراحی و برندینگ سازی پتانسیل بالایی داشته اما همچنین محدودیت هایی نیز دارد، محدودیتی چون اندازه و ابعاد مورد نظر فروشگاه که اصولا  ارتفاع قانونی پودیوم در اگثر فروشگاه ها  (۱۶۰ الی ۱۷۰) می باشد، که می توان با هماهنگی فروشگاه و هایپر مارکتها در این ارتفاع با عرض و طول مورد نظر در اشکال مختلف با متریال های مختلفی چون MDF ، پلکس، فلز ، پلی کربنات، کارتن پلاست و غیره طراحی و تولید نمود.

 مجموعه دموکالا تمام دانش خود را در جهت ارائه پودیوم و جزیره هایی منحصر بفرد بکار گرفته است، و در این راستا توانسته است امکانات و قابلیت هایی چون امکان نورپردازی با LED,SMD، امکان نصب سنسور های حرکتی و تعاملی(جهت ارتباط تعاملی با مشتری)، ارتباط صوتی با مشتری، استفاده از تکنولوژی هولوگرافی(مجیک باکس) و دیگر امکانات و قابلیت های دیگر را در پودیوم و جزیره های فروشگاهی نصب و تجهیز نماید.

محصولا دموکالا
جزیره و استند آب میوه های شادلی
استند و پودیوم فروشگاهی
استند ماشعیر-آبجو شمس
استند-سرلاین آبمیوه های شادلی
استند ماشعیر و آبجو شمس
استند شیر کاله
استند شربت های شادلی
پودیوم شیر کاله

به طور معمول پودیوم ها یا همان جزیره های تخفیفات فروشگاهی جهت ارائه تخفیف های ویژه فروشگاه (هایپر مارکت ها) مورد توجه مدیریت فروشگاه و برند ها قرار می گیرد. امکانات مطلوب پودیوم ها باعث شده فروشگاها برای معرفی و عرضه تخفیفات ویژه خود  قسمت هایی را در فروشگاه به این صورت (پودیوم،جزیره ای) محصولات تخفیفی و پر فروش خود را عرضه نمایند. البته قابل ذکر است که مدت قرار گیری محصولات در قسمت پودیوم اصولا کوتاه بوده و جهت قرار گیری محصولات برند های مواد غذایی و آرایش و بهداشتی و غیره نیاز به هماهنگی با مدیریت فروشگاه است

استند ویژه چی توز موتوری-دموکالا
جزیره های فروشگاهی

با توضیحاتی که در قسمت فوق داده شد این موضوع که پودیو م ها قسمتی ویژه و پر فروش در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها محسوب می شوند شکی نمی توان داشت. حال برند برای قرار گیری محصول خود در این قسمت پس از بررسی فروش محصول در فروشگاه مورد نظر و پس از مذاکره با مدیریت فروشگاه تصمیم می گیرد محول خود را در قسمت جزیره ها در پودیومی قرار داده و با تخفیفی ویژه در مدتی کوتاه فروش بالایی را بدست آورد. در  ابتدا پس از بررسی های لازم و تایید نهایی مدیر فروشگاه برند برای بدست آوردن فروش بالا در جایگاه تازه خود  با مشکلاتی روبرو می شود، مشکلات از قبیل یک شکل بودن و  یک دست بودن جزیره ها از یک سو، از سوی دیگر قرار گیری محصول در کنار رقبای قدر و دیده نشدن محصول در میان چندین محصول مشابه و دیگر مشکلاتی از این قبیل که در هیچ یک از فروشگاه ها یکسان و یک شکل نمی باشد. مجموعه دموکالا در بروز اینگونه مشکلات یاری رسان برند و محصول شماست.

مجموعه دموکالا با توانایی و به کار گیری علومی چون طراحی صنعتی، طراحی گرافیکی و ۳ بعدی، تعامل الکترونیکی با سازه، و ترکیب قابلیت ها و امکانات جذاب و تاثیر گذار دیگر با پودیوم محصولات شما این نوع مشکلات متعدد را در فروشگاه ها و هایپر های بزرگ بر طرف ساخته و تفاوت چشمگیری را در جزیره میان پودیوم های دیگر و همچنین قسمت های دیگر فروشگاه ایجاد می نماید. البته شایان ذکر است ارائه پودیوم های فروشگاهی نیاز به مجوز صادر شده از سوی فروشگاه می باشد.

.

دموکالا ارائه کننده محصولات و خدمات نوین تبلیغاتی و بازاریابی در ایران

محصولات واحد طراحی و چاپ نوین