تولید تیزر

.

.

طراحی و تولید تیزر

.

.

واحد طراحی و تولید تیزر (محتوای نمایشی) مجموعه دموکالا به طور حتم بازوی راست مجموعه می باشد چرا که عملکرد این واحد بر روی تمامی واحد ها اثر گذار خواهد بود. بی شک محتوای نمایشی که در این واحد طراحی و تولید می گردد مورد استفاده در تمامی محصولات واحد نمایشگرهای ۳ بعدی قرار خواهد گرفت، پس بی شک لقب بازوی راست مجموعه دموکالا برآزنده این واحد (طراحی و تولید تیزر) می باشد.

طراحی و تولید تیزر در مجموعه دموکالا در چندین راستا صورت می پذیرد. اولین الویت این واحد ارائه محتوای مورد نیاز واحد نمایشگرهای ۳ بعدی خواهد بود، و بعد از ان دومین الویت ارائه محصولات واحد طراحی و تولید تیزر که در چهار ردیف محصولی تعریف شده می باشد. که عبارتند از:

انیمیشن

جلوه های ویژه

فیلم ۳d 

فیلم صنعتی

.

digital-icon-pack-animated-promo-3

 و سومین الویت واحد طراحی و تولید تیزر ایجاد همکاری و حضور یافتن در جلسات واحد مشاوره و طراحی و اجرا است که این عملکرد برای واحد بسیار ارزشمند خواهد بود. واحد خدمات مشاوره و طراحی و اجرا جهت سهولت در خرید مشتریانی که درخواست طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی داشته اند عملکردی را  با همکاری ا واحد ما (طراحی و تولید تیزر) به اجرا گذاشته که مشتریان قبل از سفارش و انجام مراحل طراحی و تولید تیزر مورد نظرشان، در جلساتی که با هدف ایده پردازی و بهینه سازی محتوای مورد ساخت تشکیل می شود، شرکت نمایند و در این جلسات واحد طراحی و تولید تیزر با همکاری واحد خدمات مشاوره و طراحی و اجرا بتوانند به نحوی کارآمد و مطلوب به مشتریان خدماتی را در قالب مشاوره به درخواست کننده ارائه نمایند. این نوع خدمات را به نحوی مطالعات اولیه جهت تولید نیزر نیز می توان نامید که در قالب مشاوره می تواند بسیار کارآمد و مفید قرار گیرد.

.

.

محصولات و خدمات واحد طراحی و تولید تیزر

.

.

(( تماشا کنید هویت بصری دموکالا که در واحد تولید تیزر طراحی گردیده است ))

.

.

و در آخر

دموکالا افتخار دارد تا  جمعی از نخبگان و متخصصان حوزه طراحی و تولید تیزر ، فیلم سازی ، انیمیشن و  طراحی محتوای ۳ بعدی را گرد هم آورده تا حاصل آن ارائه خدمات و محصولات مختلفی گردد، که هم اکنون به شکل محصولاتی نوین و منحصر بفرد روانه بازار گردیده است. واحد طراحی و تولید تیزر دموکالا با قدرت بسیار و تجربه چندین ساله اعضای این گروه و با مدیریت هوشمندانه  مدیر واحد طراحی و تولید تیزر  در تلاش است با در نظر گرفتن اهداف موئسسه کنکاش و مجموعه دموکالا به بهترین شکل موجود خدمات و محصولات تولید شده در این واحد را به مشتریان عزیز با کیفیت و استانداردهای جهانی ارائه نماید. تا خدمتی شایسته ایرانیان ارائه کرده باشد.

.

دموکالا اینده ای در دستان شما
واحد طراحی و تولید تیزر

طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی در مجموعه دموکالا