درباره ما

درباره دموکالا

.

.

 

موسسه فرهنگی هنری کنکاش فیلم تهران

درباره دموکالا

موسسه فرهنگی هنری کنکاش فیلم تهران یکی اولین موسسات تولید و چاپ فیلم های سینمایی است، که حدود ۵۰ سال  در صنعت چاپ و تولید فیلم های سینمایی و تبلیغاتی تجربه داشته و با اینکه فرآیند پیشبرد اهداف موسسه بسیار با فراز و نشیب روبرو بوده است، موسسه کنکاش فیلم تهران  از سال ۱۳۳۸ فعالیت حرفه ای خود را با تمرکز به تولید فیلم ۳۵ میلیمتری آغاز و در سال ۱۳۴۵  آغاز به تولید محصولات سینمایی و تلوزیونی و همچنین تبلیغاتی از قبیل تیزر های تبلیغاتی نمود و تا همکنون فعالیت حرفه ای خود را در زمینه های مختلف فرهنگی ادامه داده است. اما در این مدت طولانی به علت تغییر و تحولات عظیمی که در این صنعت رخ داد تصمیم به ارائه خدماتی نوین و منحصر بفرد در زمینه تبلیغات و بازاریابی کرده است.

کنکاش فیلم در سال ۱۳۹۳ پس از بررسی های میدانی و گذشتن از فرآیند توسعه و تحقیق در راستای طراحی و تولید محصولات مورد هدف خود ((وب سایت دموکالا)) را تاسیس نمود، تا در آن خدمات و محصولات نوین خود را که در حوزه BTL و ATL برنامه ریزی شده است را در بازار ایران و خاورمیانه معرفی و عرضه نماید. تا به حال بسیاری از محصولات و خدماتی که در این موسسه طراحی و تولید گشته در مجموعه دموکالا معرفی شده است.

.

درباره دموکالا

مجموعه دمو کالا فعالیت حرفه ای خود را در راستای بستر سازی و طراحی تا تولید محصولات و ابزارهای نوین تبلیغاتی و بازاریابی آغاز نموده است. مجموعه دموکالا در ۳ حوزه خدمات و محصولات خود را ارائه می نماید، که اولین حوزه طراحی و تولید رسانه های نمایشی و تعاملی به  نام واحد نمایشگر های ۳ بعدی بوده است  که در محصولات واحد نمایشگرهای ۳ بعدی از فناوری هولوگرافی ، ویدئو مپینگ ، تاچ اسکرین، سیستم های اینتراکتیو، کینکت، فناوری ساخت لنز ویدئو پرژکتور و تکنولوژی های نوین دیگر که پس از فرآیند طراحی و تولید هر یک با نام تجاری مشخصی در سبد محصولات مجموعه معرفی شده است. گفتنی است که تک تک محصولات  یک رسانه جدید در این صنعت شناخته شده اند. حوزه دوم(۲) دموکالا طراحی و تولید محتوای تصویری و نمایش است که سبد محصولات و خدمات این واحد مدتی زیادی است که در قلب موسسه کنکاش فیلم وجود داشته که در دموکالا رشد چشمگیری داشته است. و حوزه سوم (۳) واحد طراحی و چاپ نوین می باشد که محصولات این واحد مربوط به تجهیزات و خدمات فروشگاهی و سمپلینگ محصولات در نقطه فروش می باشد، محصولات و خدمات این واحد همچون ادواتی چون شلف های فروشگاهی،سرلاین،پودیوم، کانتر، سمپلینگ های نوین، شلف استاپر ، شلف بلاکر، دنگلر و غیره  که در این واحد در گروه محصولی مشخص شده در سایت معرفی و عرضه گردیده است.

البته خدماتی نیز در مجموعه دموکالا ارائه می گردد که در قسمت خدمات در دو گروه خدمات مشاوره و خدمات طراحی و اجرا معرفی گردیده است. خدمات مشاوره بر پایه مشاوره در راستای توسعه کسب و کار شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. اما خدمات طراحی و اجرا بسیار گسترده بوده زیرا از خدماتی چون طراحی و تولید محتوای بازاریابی گرفته تا طراحی و اجرای برنامه بازاریابی و طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را در بر می گیرد.

.

محصولات دموکالا

 

_______________________________________________________________________

.

خدمات دموکالا

.

about-us-demokala

DEMOKALA-about us copy

برخی از مشتریان دموکالا

.

.

qr-demokala

.