.

.

مشخصات فنی هولوگرافی

هولوگرافی با نام تجاری مجیک باکس

.

.

هولوگرافی یا همان فناوری هولوگرام با نام تجاری مجیک باکس در مجموعه دموکالا طراحی و تولید گردیده است. تفاوت این محصول با محصولات مشابه در نحوه ساخت و کارکرد آن می باشد. چرا که هولوگرافی (مجیک باکس) با قابلیت هایی منحصر بفرد طراحی و تولید گردیده است. که عبارتند از:

۱- هوشمندسازی هولوگرافی جهت کنترل کامل دستگاه از راه دور (کنترل دستگاه از طریق شبکه اینترنت)

۲- ارائه محصول در مدل های مختلف که شامل مدل یک وجهی، سه وجهی و چهار وجهی می گردد.

۳- طراحی و تولید هولوگرافی (مجیک باکس) در ابعاد مختلف که از ابعاد ۴۰*۶۰ سانتیمتر تا ابعاد یک بیلبورد ۱۰*۱۵ متر مربع می توان هولوگرافی را تولید نمود

۴- پرتابل بودن و قابل حمل و جابجایی آسان هولوگرافی (مجیک باکس) یکی دیگر از قابلیت های این محصول است هولوگرافی در هر ابعادی با مکانیزمی خاص طراحی می گردد تا به دو و یا  سه قسمت مجزا تشکیل شده تا به راحتی جدا و در هم سوار گردند.

۵- طراحی فیلم های سه بعدی هولوگرافی در داخل مجموعه دموکالا طراحی و تولید می گردد. و از لحاظ کیفیت می توانیم بگوییم بی رقیب خواهیم بود چرا که واحد تولید تیزر دموکالا متشکل از متخصصان داخلی توانسته اند با کیفیت فول HD فیلم های ۳ بعدی را طراحی نمایند.

۶- اولین تیزر ۳ بعدی که با دستگاه هولوگرافی(مجیک باکس) ارائه می گردد رایگان می باشد.

۷- ما در ارائه هولوگرافی می توانیم از صفر تا صد این محصول را تغییر و به درخواست مشتری طراحی و تولید نماییم (با هر متریالی که در خواست شود) چون تمام قطعات و تجهیزات هولوگرافی را ما در ایران طراحی و تولید می نماییم.

۸- گارانتی طلائی دموکالا به مدت یک سال که تمام تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول را در بر می گیرد. و در این یک سال به صورت مداوم دستگاه از سوی واحد پشتیبانی چک و بهینه سازی می گردد.

۹- پشتیبانی ۵ ساله دموکالا از هولوگرافی (مجیک باکس) که در سال اول از پشتیبانی خدمات با ۲۰% تخفیف ارائه خواهد شد.

۱۰- ارائه بیمه نامه (بیمه ایران) بر روی این کالا که این کالا را به مدت یک سال و در شرایطی دیگر به مدت ۲ سال بیمه می نماید که در زمان اتفاقاتی مانند شکسنگی و آتش سوزی بتوانید محصول را با خدمات بیمه تعمیر یا تعویض  نمایید.

هولوگرافی با نام تجاری مجیک باکس- مدل جدید 2016