فرش مجازی

 

.

.

magic interactive-new product - demokala

فرش مجازی

فرش مجازی یا همان فرش هوشمند تکنولوژی مجیک اینتراکتیو  دموکالا  بوده که در زیر مجموعه محصولات واحد نمایشگرهای 3 بعدی معرفی و حدود چند سالیست که به بازار عرضه شده است. فرش مجازی تصویری (اسلاید،ویدئو،موشن) است متحرک که به وسیله ویدئو پروژکتور بر روی سطح زمین تشکیل می شود.

.

قطعات سخت افزاری فرش مجازی عبارتند از:

  • یک دستگاه سرور که مسئولیت پردازش اطلاعات و ارسال فرمان و دریافت حرکت های مربوط به آن را دارد،
  • یک دستگاه سنسور متصل به سیستم نرم افزاری که مسئولیت دریافت تصاویر و ارسال اطلاعات حرکتی افراد یا اشیا متحرک که در محدوده تعریف شده تصویر پخش شده را به صورت متداوم به سرور برعهده دارد.
  • یک دستگاه ویدئو پروژکتور با قدرت روشنایی مشخص که نسبت به ابعاد تصویر و کلوین محیط سنجیده و مشخص می شود.

سیستم مدیریت نرم افزاری فرش مجازی عبارتند از:

  • یک سیستم مدیریت پنل بوده که در آن نرم افزار اجرا و قابلیت های تنظیم مختلف را به کاربر ارائه می کند که در بخش های بعدی بیشتر در خصوص آن توضیح خاهیم داد
  • افکت های مختلف که در اصل هر یک به صورت پیش فرض حرکات و قابلیت های مختلفی را دارا هستند و در داخل نرم افزار به کاربر خدماتی همچون تغییر تصاویر در ابعاد معین ،تغییر ویدئو ها، تغییر موزیک، تغییر تصویر زمینه، تغییر سرعت و دقت افکت و غیره را در قالب خدمات هر افکت به کاربر ارائه می نماید.
فرش هوشمند دموکالا

شایان ذکر است که سیستم مدیریت نرم افزار فرش مجازی  این قابلیت را به ما می دهد تا افکت های جدید را که در بیرون از آن طراحی و برنامه نویسی نمده ایم در داخل آن نمایش دهیم. حال به طور کل افکت هایی که برای فرش مجازی وجود دارد تعدادی افکت های آماده که قابلیت تغییر محتوای آن وجود داشته و نیز تعدادی از افکت ها که به صورت بسته و غیر قابل تغییر برای صنوف مختلف طراحی شده قرار می گیرد.

اما تنها این سیستم مدیریت نرم افزار نیست که می توان با آن تصاویری متحرک و حساس به حرکت را بر روی زمین و دیوار  اجرا نمود. بلکه مجموعه دموکالا با همکاری دیگر شرکت های فعال در این حوزه که در سطح بین المللی چه در خارج از ایران و چه در داخل ایران هستند امکانات خاصی را در آینده ای نزدیک به مشتریان و دوست داران این تکنولوژی ارائه خواهد کرد. توضیحات فنی و تحلیل نرم افزاری نوین این صنعت امکان پذیر نبوده ولی در کمترین زمان ممکن پس از نصب و تجهیز کمپین مربوط به این سیستم نوین شما دوستداران و مشتریان عزیز را مطلع خواهیم کرد.

 

دموکالا آینده ای در دستان شما

magic interactive

فرش مجازی

magic interactive مجیک اینتراکتیو محصولی نوین از دموکالا

مجیک اینتراکتیو جادویی متحرک در زیر پای شما, هنگامی که بر روی مجیک اینتراکتیو راه می روید. تصاویر با حرکت فیزیکی شما حرکت می کند. به طور مثال رنگها، ابعاد، تصویر، تعداد تصاویر با حرکت شما تغییر می کند. و این عملکرد جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود. مجیک اینتراکتیو یک محصولی است که هم در محیط داخلی و هم در محیط خارجی نصب و راه اندازی می شود. عملکرد این محصول همگان را شیفته خود می سازد. جذابیت مجیک اینتراکتیو افراد را برای چند دقیقه به خود و محتویات نمایشی آن جذب می نماید و در خاطر افراد می ماند.

این محصول از چند قسمت مجزا تشکیل شده که تمام قسمت های آن (سخت افزار، نرم افزار) در داخل مجموعه دموکالا طراحی و به تولید رسیده است. واحد تحقیق و توسعه دموکالا همیشه درصدد بوده تا محصولات نوین که زیر شاخه واحد نمایشگرهای سه بعدی….

 

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید

مجیک اینتراکتیو magic interactive