پروموت فروشگاهی

.

.

پروموت فروشگاهی

منظور از پروموت فروشگاهی همان کانتر، استند و یا سازه های نوین جهت سمپل کردن محصولات غذایی و بهداشتی و آرایشی است. حال با یاری خداوند متعال و با در نظر داشتن اهداف بلندمدت دموکالا، توانستیم قدمی دیگر به سوی جلو در راستای طراحی و تولید تمام سازه ها و تجهیزات فروشگاهی پیش رویم. امروزه شرکتهای تولیدکننده بیشتر از قبل برای بازاریابی و ایجاد بازارهای جدید در نقاط مختلف جغرافیایی تلاش می کنند، زیرا رقابت نسبت به گذشته بیشتر و خواسته های مصرف کننده نیز هر روز در حال افزایش و تغییر است.

این تصاویر و ویدئو ها مربوط به پروژه طراحی و تولید و نصب سمپلینگ کاله در مرکز خرید پالادیوم می باشد که در درز اواسط مرداد ماه ۱۳۹۶ جهت پروموت و سمپل محصولات و برندهای جدید کاله بانند شمس، پیتزا کاله و غیره راه اندازی شده است. هم اکنون این پروژه در حال اجرا بوده و تا اواسط شهریور ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

برای طراحی و نصب پروموت های فروشگاهی و خیابانی یا محلی می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه دموکالا ارتباط حاصل نمایید. در واحد مشاوره به شما خواهند گفت که جهت اجرای اینگونه پروژه ها به چه میزان زمان و هزینه نیاز است تا بتوانید با شکلی نوین و خلاقانه خود و محصول هایتان را سمپل نمایید.

پروموت در محیط داخلی و خارجی

.

پروموت در محیط داخلی و خارجی (ایندور و آتدور) بسیار با یکدیگر از لحاظ سخت افزاری تفاوت دارند زیرا در هر محیط  نوع متریال،نوع چاپ و ابعاد سازه یا کانتر متغیر است. همانطور که تا به حال مشاهده شده در محیط خارجی تا به امروز میز کانتر و استند های معمولی مورد توجه بوده و می باشد.

از این جهت نیاز به تحولی در طراحی و انتخاب متریال محصولی جدید است که بتوان مزیت های فرآوانی نسبت به این سبک یکنواخت موجود (کانتر و استند) به مشتری ارائه نمود. و همچنین نحوه رشد هزینه در تولید استند های  آتدور را به نسبت میزان هزینه کانترهای موجود می بایست افزایش داد تا به یک مرتبه افزایش قیمت دو چندانی بوجود نیاید. حال به نظر شما این طراحی و این متریال نوین چگونه است.

مجموعه دموکالا به زودی تحولی دیگر را در این حوزه به بازار تبلیغات و به طور خصوص تبلیغات فروشگاه ها و هایپرمارکت ها مراکز خرید و غیره معرفی و ارائه خواهد نمود.

با ما همراه باشید…

.

.