نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن موبایل

طراحی و تولید نرم افزار

.

 

واحد طراحی و تولید نرم افزار

واحد طراحی و تولید نرم افزار مجموعه دموکالا مدت بسیاری است که در حوزه مطالعه و تحقیق در خصوص تولید هر گونه نرم افزارهای کاربردی تحت وب و موبایل فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است. فعالیت این واحد در ابتدا مطالعه، تحقیق و توسعه در خصوص نرم افزار ها تحت وب و موبایل می باشد و پس از مطالعات لازم پلن نرم افزار طراحی و تنظیم می گردد، تا در مرحله آخر برنامه با همکاری همکاران تجاری مجموعه دموکالا طراحی و تولید گردد که مرحله تولید نیز در ابتدا برنامه نویسی نرم افزار را شامل می شود و بعد طراحی چهره گرافیکی نرم افزار را در بر خواهد گرفت .

البته شایان ذکر است که بیشتر زمان و انرژی این واحد در حال حاضر برای طراحی و تولید نرم افزار های مورد نیاز واحد نمایشگر های ۳D  برنامه ریزی شده است. و در آینده ای نزدیک نرم افزار های مورد نیاز واحد  نمایشگرهای ۳D نیز به سبد محصولات ما در این واحد اضافه خواهد شد. که این محصولات نرم افزاری متشکل از نرم افزار های کاربردی و لمسی خواهد بود که عملکرد کاربران محصولات نمایشگرهای ۳ بعدی را آسان تر و جذابتر خواهد کرد.

.

.واحد طراحی و تولید نرم افزار

در حال حاضر در واحد طراحی و تولید نرم افزار دموکالا دو گروه از محصولات نرو افزاری را طراحی و تولید می نمایند و به درخواست مشتریان ارائه می شود. که اول نرم افزار های تحت وب و وب سایت های مدیریت محتوا بوده و دوم اپلیکیشن های موبایل (تلفن همراه) که تحت سیستم عامل های    IOS , Android , Windows mobile  طراحی و ارائه می گردد. شایان به ذکر است که گروه قبل از مطالعات و تحقیقات در خصوص نرم افزار موزد نظر مشتری دست به طراحی و تولید نخواهد زد، چرا که گروه با مطالعه پی به بهینه سازی و خاصتر شدن نرم افزار در میان رقبای خود می نماید. در نرم افزار های تحت تلفن های همراه ما بیشتر در خصوص نرم افزارهای تبلیغاتی و تجاری تجربه اجرایی داشته ایم. و بیشتر تمایل به انجام این قبیل از پروژه ها را داریم.